Сервіси

Допуск до участі в конкурсному відборі

РІШЕННЯ

ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ ОХТИРСЬКОГО КОЛЕДЖУ СНАУ

від 21 липня 2014 року

Протокол № 6

 

1. Про допуск до участі в конкурсному відборі для вступу на денну форму навчання до коледжу.

 

1.1 За результатами розгляду заяв та документів вступників допустити до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до коледжу за спеціальностями наступних абітурієнтів:

 

Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність: «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва »

  1. Андрущенко Антон Вікторович
  2. Бережний Сергій Володимирович
  3. Біловол Ростислав Русланович
  4. Борушко Максим Віталійович
  5. Бречка Олександр Миколайович
  6. Буцький Вадим Анатолійович
  7. Гавриш Ярослав Іванович
  8. Галат Андрій Юрійович
  9. Гаранжа Владислав Миколайович
  10. Геращенко Богдан Юрійович
  11. Горобець Олександр Русланович
  12. Гриб Дмитро Володимирович
  13. Демченко Антон Вадимович
  14. Доценко Артем Анатолійович
  15. Дух Богдан Олексійович
  16. Дядечко Ігор Миколайович
  17. Дядечко Максим Олександрович
  18. Єременко Максим Володимирович
  19. Жадан Олександр Сергійович
  20. Жданов Володимир Євгенович
  21. Зосим Дмитро Іванович
  22. Іхненко Ярослав Володимирович
  23. Кириленко Максим Миколайович
  24. Колодяжний Вадим Віталійович
  25. Колодяжний Ярослав Валерійович
  26. Котолуп Владислав Олександрович
  27. Крамаренко Артур Миколайович
  28. Кривоколиско Анастасія Григорівна
  29. Кузнєцов Іван Степанович
  30. Кучер Роман Юрійович
  31. Ломекін Дмитро Сергійович
  32. Макаренко Дмитро Юрійович
  33. Максюта Андрій Олександрович
  34. Микитченко Віктор Анатолійович
  35. Мироненко Владислав Ігорович
  36. Мінаєв Дмитрій Сергійович
  37. Морозов Антон Леонідович
  38. Павленко Віталій Андрійович
  39. Перепека Ярослав Андрійович
  40. Печерський Олександр Євгенійович
  41. Пономаренко Антон Васильович
  42. Рева Роман Павлович
  43. Роздобудько Дмитро Миколайович
  44. Сівовол Владислав Олександрович
  45. Токар Дмитро Анатолійович
  46. Хілько Едуард Ігорович
  47. Хулордава Олександр Олександрович
  48. Червяков Денис Геннадійович
  49. Чумаченко Владислав Геннадійович
  50. Штанько Іван Олександрович
  51. Шульга Дмитро Олександрович
  52. Шурупов Ігор Станіславович
  53. Шушман Тарас Андрійович
  54. Яровий Михайло Романович

 

Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність: «Економіка підприємства»

  1. Гендін Олександр Вікторович
  2. Ігнатенко Наталія Олегівна
  3. Король Ганна Олегівна
  4. Крамарь Сергій Олександрович
  5. Мартишко Олена Сергіївна
  6. Плис Олена Романівна
  7. Радіоненко Віра Юріївна
  8. Середа Дарина Володимирівна
  9. Сизоненко Діана Романівна
  10. Сокол Анна Олексіївна
  11. Тарабан Любов Володимирівна
  12. Шейко Руслана Михайлівна

 

Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність: «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання»

  1. Безкоровайний Віталій Володимирович
  2. Більченко Тетяна Юріївна
  3. Волик Юлія Володимирівна
  4. Волков Ігор Сергійович
  5. Гончаренко Катерина Олегівна
  6. Горобець Олександр Русланович
  7. Данько Владислав Анатолійович
  8. Демченко Антон Вадимович
  9. Деркач Олександра Олександрівна
  10. Дух Богдан Олексійович
  11. Єсауленко Дмитро Олександрович
  12. Кузнєцов Іван Степанович
  13. Лисенко Олексій Євгенійович
  14. Луб`яний Вадим Вадимович
  15. Ляшенко Едуард Вікторович
  16. Масло Микола Сергійович
  17. Ніткулінець Оксана Сергіївна
  18. Олійник Ада Романівна
  19. Підлісна Юлія Володимирівна
  20. Середа Дарина Володимирівна
  21. Сизоненко Діана Романівна
  22. Сідельник Іван Володимирович
  23. Слюсар Михайло Олександрович
  24. Сокол Анна Олексіївна
  25. Сталинський Денис Дмитрович

 

Молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти

Спеціальність: «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва »

  1. Бабич Максим Миколайович
  2. Вінніков Євгеній Михайлович
  3. Голубничий Денис Валерійович
  4. Мащенко Андрій Олександрович
  5. Пушкар Сергій Олександрович
  6. Скляренко Ярослав Вікторович
  7. Чередніков Артем Олександрович
  8. Щербина Ігор Володимирович

 

Молодший спеціаліст (з нормативним терміном навчання, на 2 курс)

Спеціальність: «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва »

  1. Андрось Олег Вікторович

 

Молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти

Спеціальність: «Економіка підприємства»

  1. Калініченко Ганна Сергіївна
  2. Кирилов Денис Сергійович
  3. Легеза Владислав Олегович
  4. Масенко Олексій Михайлович
  5. Ткаченко Артур Вікторович

 

Молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти

Спеціальність: «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання»

  1. Баламут Віталій Олександрович
  2. Гаврилов Віталій Павлович
  3. Загребельна Вікторія Юріївна
  4. Косовський Роман Олександрович
  5. Костенко Богдан Вікторович
  6. Сусідка Валерій Олександрович
  7. Чайка Максим Олександрович
  8. Черненко Анатолій Олександрович

 

 

Голова відбіркової комісії                                                                                                                   А.А.Ставицький

 

Відповідальний секретар

відбіркової комісії                                                                                                                                    В.В.Івах

____________________________________________________________________

 

РІШЕННЯ

ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ ОХТИРСЬКОГО КОЛЕДЖУ СНАУ

від 24 липня 2014 року

Протокол № 7

 

1. Про допуск до участі в конкурсному відборі для вступу на денну форму навчання до коледжу.

 

1.1 За результатами розгляду заяв та документів вступників допустити до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до коледжу за спеціальностями наступних абітурієнтів:

 

Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність: «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва »

  1. Дзюба Ігор Васильович
  2. Трушик Валерій Ігорович
  3. Комар Олег Володимирович
  4. Шевченко Віталій Вікторович
  5. Кравченко Ігор Олександрович
  6. Філонов Руслан Кирилович
  7. Скринник Анатолій Олександрович

 

Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність: «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання»

  1. Скринник Анатолій Олександрович
  2. Кравченко Ігор Олександрович
  3. Хілько Едуард Ігорович
  4. Борушко Максим Віталійович
  5. Шульга Дмитро Олександрович

 

Молодший спеціаліст (з нормативним терміном навчання, на 2 курс)

Спеціальність: «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва »

  1. Вілінський Артем Вікторович

 

Молодший спеціаліст (з нормативним терміном навчання, на 2 курс)

Спеціальність: «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання»

  1. Мартиненко Олег Сергійович

 

 

Голова відбіркової комісії                                                                                                                   А.А.Ставицький

 

Відповідальний секретар

відбіркової комісії                                                                                                                                    В.В.Івах

___________________________________________________________________

 

РІШЕННЯ

ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ ОХТИРСЬКОГО КОЛЕДЖУ СНАУ

від 31 липня 2014 року

Протокол № 8

 

1. Про допуск до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до коледжу.

 

1.1 За результатами розгляду заяв та документів вступників допустити до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до коледжу за спеціальностями наступних абітурієнтів:

 

Молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти

Спеціальність: «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва »

  1. Лисенко Микола Володимирович
  2. Соловей Денис Олександрович
  3. Лисенко Владислав Сергійович
  4. Кравченко Роман Борисович

 

Молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти

Спеціальність: «Економіка підприємства»

  1. Чуб Вікторія Олександрівна

 

Молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти

Спеціальність: «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання»

  1. Соловей Денис Олександрович
  2. Бабич Максим Миколайович
  3. Кравченко Роман Борисович
  4. Криворучко Євгеній Олексійович
  5. Безус Максим Володимирович
  6. Хоменко Анатолій Миколайович

 

 

 

Голова відбіркової комісії                                                                                                                   А.А.Ставицький

 

Відповідальний секретар

відбіркової комісії                                                                                                                                    В.В.Івах