Сервіси

Рейтинговий список (5.10010201) Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва на базі 9 класів


Поточний
рейтинговий список
Форма навчання: Денна
Освітньо-кваліфікаційний
рівень:
Молодший
спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти
Структурний
підрозділ:
Код та назва
напряму:
Код та назва
спеціальності:
(5.10010201)
експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва  
Спеціалізація:
1. Вступники поза конкурсом
№п/п ПІБ Конкурсний
бал
ПЧ Шифр ОС
1 Нікітченко
Даніель Валерійович
15,4   15М
2 Брагін Дмитро
Володимирович
14,7   29М
   
2. Вступники за цільовим направленням
№п/п ПІБ Конкурсний
бал
ПЧ Шифр ОС
1 Бокоч Василь
Васильович
24,7   18М
2 Назаренко
Валентин Олександрович
24,1   17М
3 Чут Андрій
Валерійович
23,3  
4 Гуцов Максим
Сергійович
23,1   35М
5 Іщенко Євгеній
Олександрович
22,1   38М
6 Рева Роман
Павлович
21,4   56М
7 Кравченко Сергій
Владиславович
21,2   50М
8 Хілько Дмитро
Юрійович
21   39М
9 Дмитрієв
Владислав Вячеславович
20,8   44М
10 Сергієнко
Олександр Віталійович
20,7   20М
11 Змієвський Роман
Сергійович
19,3   54М
12 Мякішев Ростислав
Володимирович
19,2   26М
13 Тютюнник
Володимир Іванович
18,2   27М
14 Геращенко Дмитро
Ігорович
18,1   19М
15 Скороход Роман
Олександрович
17,9   25М
16 Мальцев Артем
Олександрович
17,5   23М
17 Шкіль Віталій
Сергійович
17,1  
18 Кісіленко
Владислав Юрійович
16,3   53М
19 Плешков Дмитро
Анатолійович
15,6  
20 Жайворонок
Владислав Олександрович
15,5   51М
   
5. Вступники за конкурсом
№п/п ПІБ Конкурсний
бал
ПЧ Шифр ОС
1 Андрусенко Денис
Віталійович
25,6   21М
2 Кладько Кирило
Сергійович
24,2  
3 Азаров Руслан
Віталійович
23,2   24М
4 Почкун Олексій
Миколайович
22,5   55М
5 Желнаков Антон
Олександрович
22,3   40М
6 Крощенко Ігор
Сергійович
21,9   42М
7 Литовченко Іван
Олексійович
21,8   52М
8 Яковенко
Владислав Олексійович
21,6   32М
9 Гієнко Михайло
Юрійович
21,5   28М
10 Сталинський Денис
Олексійович
21,3  
11 Коваль Іван
Юрійович
21,1  
12 Скубак Ілля
Олександрович
19,9   11М
13 Цьома Дмитро
Сергійович
19,3   30М
14 Доля Віталій
Анатолійович
19,3   47М
15 Нужненко Єгор
Ігорович
19   48М
16 Харченко Сергій
Олександрович
18   57М
17 Шандиба Олександр
Олегович
17,8   13М
18 Бондар Євгеній
Сергійович
17,6   31М
19 Александров
Костянтин Вячеславович
16,8   16М
20 Коденець Михайло
Васильович
16,4   45М
21 Канівець Дмитро
Олександрович
16,2  
22 Лябах Станіслав
Валерійович
16,2   34М
23 Макаренко Едуард
Олексійович
16   10М
24 Чернігов Дмитро
Валерійович
15,9   41М
25 Ярмак Денис
Олександрович
15,2   12М
26 Вілінський Артур
Вадимович
15   37М
27 Жаріков Едуард
Сергійович
14,7   43М
28 Нікітченко
Валерій Ігорович
14,6   36М
29 Бондаренко Іван
Олександрович
14,5  
30 Сталинський
Максим Олександрович
14,5   22М
31 Зеленський
Станіслав Вікторович
14,4   49М
32 Охріменко Максим
Костянтинович
14   58М
33 Колодка Владислав
Сергійович
13,8   59М
34 Рубан Артур
Едуардович
13,8   14М
35 Лебедєв Владислав
Русланович
13,7  
36 Логвиненко Ігор
Миколайович
12,7   33М
37 Мороз Денис
Миколайович
11,5   46М
Примітка:
ПЧ – першочергове зарахування
Шифр ОС – шифр особової справи
        Рекомендовано до зарахування на бюджет.