Сервіси

Список рекомендованих 5.10010201 Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва на базі 9 класів


Охтирський коледж
Сумського національного аграрного університету
Список
рекомендованих
Форма навчання: Денна
Освітньо кваліфікаційний рівень: Молодший
спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти
Структурний підрозділ:  
Шифр та назва напряму:    
Шифр та назва спеціальності: 5.10010201 експлуатація та
ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва  
Спеціалізація:  
Хвиля: 1
Бюджет
Цільове
зарахування
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 18М Бокоч Василь
Васильович
24,7
   
2 17М Назаренко Валентин
Олександрович
24,1
   
3 Чут Андрій
Валерійович
23,3
   
4 35М Гуцов Максим
Сергійович
23,1
   
5 38М Іщенко Євгеній
Олександрович
22,1
   
6 56М Рева Роман
Павлович
21,4
   
7 50М Кравченко Сергій
Владиславович
21,2
   
8 39М Хілько Дмитро
Юрійович
21
   
9 44М Дмитрієв Владислав
Вячеславович
20,8
   
10 20М Сергієнко
Олександр Віталійович
20,7
   
11 54М Змієвський Роман
Сергійович
19,3
   
12 26М Мякішев Ростислав
Володимирович
19,2
   
13 27М Тютюнник Володимир
Іванович
18,2
   
14 19М Геращенко Дмитро
Ігорович
18,1
   
15 25М Скороход Роман
Олександрович
17,9
   
16 23М Мальцев Артем
Олександрович
17,5
   
17 Шкіль Віталій
Сергійович
17,1
   
18 Плешков Дмитро
Анатолійович
15,6
   
19 51М Жайворонок
Владислав Олександрович
15,5
   
  Поза конкурсом  
   
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 15М Нікітченко Даніель
Валерійович
15,4
   
2 29М Брагін Дмитро
Володимирович
14,7
   
  За конкурсом  
   
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 21М Андрусенко Денис
Віталійович
25,6
   
2 Кладько Кирило
Сергійович
24,2
   
3 24М Азаров Руслан
Віталійович
23,2
   
4 55М Почкун Олексій
Миколайович
22,5
   
5 40М Желнаков Антон
Олександрович
22,3
   
6 42М Крощенко Ігор
Сергійович
21,9
   
7 32М Яковенко Владислав
Олексійович
21,6
   
8 28М Гієнко Михайло
Юрійович
21,5
   
9 Сталинський Денис
Олексійович
21,3
   
Контракт  
   
  За конкурсом  
   
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 Коваль Іван
Юрійович
21,1
   
2 48М Нужненко Єгор
Ігорович
19
   
3 13М Шандиба Олександр
Олегович
17,8
   
4 16М Александров
Костянтин Вячеславович
16,8
   
5 Канівець Дмитро
Олександрович
16,2
   
6 34М Лябах Станіслав
Валерійович
16,2
   
7 10М Макаренко Едуард
Олексійович
16
   
8 12М Ярмак Денис
Олександрович
15,2
   
9 43М Жаріков Едуард
Сергійович
14,7
   
10 36М Нікітченко Валерій
Ігорович
14,6
   
11 22М Сталинський Максим
Олександрович
14,5
   
12 49М Зеленський
Станіслав Вікторович
14,4
   
13 58М Охріменко Максим
Костянтинович
14
   
14 Лебедєв Владислав
Русланович
13,7
   
15 33М Логвиненко Ігор
Миколайович
12,7