Сумська обл., м. Охтирка вул. Сумська (Фрунзе), 46, Тел.(факс): (05446)2-20-66
Пошук
Головне меню
Ми в соціальних мережах
► Новини

Вербицький Олександр студент 42 групи Охтирського коледжу СНАУ зайняв ІІІ місце у класі “Повітряне охолодження (до 500 см3)” Кубку України та Чемпіонату міста Охтирки з мотокросу

Сімдесят дев’ять спортсменів з Сумської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Чернігівської областей взяли участь у Кубку України та Чемпіонаті міста Охтирки з мотокросу, присвяченому 45-річчю охтирського мотоклубу, у 16 класах.

Сумщину представляли спортсмени міст Суми, Охтирка, Конотоп, Ромни, Глухів, Білопілля, селища міського типу Липова Долина, села Токарі.
Змагання проводились за підтримки Охтирської міської ради спільно з громадською організацією «Спортивно-технічний авто-мото клуб «Нафтовик», федерацією мотоциклетного спорту Сумської області  та підприємців міста.

Кожен із учасників міг взяти участь у одному з 16 класів змагань: клас діти – 50 см3, 65 см3, 85 см3, клас Квадроцикли-хлопці, клас Квадроцикли-дівчата, клас Підбайк, клас Повітряне охолодження (125 см3), клас Повітряне охолодження (до 500 см3), клас Аматор, клас Майстер, клас Жінки, клас Ветеран у трьох групах (45-50 р., 50-55 р., 55-60 р.), клас Екіпаж (коляски), клас Екіпаж-повітря (коляски).

Місто Охтирку представили 8 спортсменів: Гребельний Назар у класі діти – 50 см3, Цибін Микола, Зіненко Валерій у класі Повітряне охолодження (125 см3), Вербицький Олександр, Митюк Сергій у класі Повітряне охолодження (до 500 см3), Кучерявенко Денис у класі Аматор, Таран Олександр, Кравченко Роман у класі Екіпаж-повітря (коляски).

Міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ запевнив учасників змагань, що міська влада готова всіляко підтримувати, розвивати та популяризувати мотоспорт, який в Охтирці вже має 45-тилітню історію. “Давати поради та рекомендації професіоналам, напевно, недоречно, але я хочу побажати, щоб фініш вашої гонки був успішним та без травм, щоб дома вас розуміли рідні, а спортивні досягнення були щоразу кращими попередніх,” – додав міський голова.

Учасників змагань привітав народний депутат України Микола ЗАДОРОЖНІЙ.

Почесне право підняти прапор України змагань було надано дитячій збірній команді Сумської області, яка є переможцем України з кантрі-кросу.

Переможцями змагань у своїх класах стали:
Серед дітей у класі 50 см3:
І місце – Пономаренко Матвій, м. Ромни
ІІ місце – Великодний Данило, м. Валки
ІІІ місце – Воскобойнік Ярослав, м. Харків

Серед дітей у класі 65 см3:
І місце – Полуян Максим, м. Ромни
ІІ місце – Озерянський Микита, м. Дніпро
ІІІ місце – Федорен Нікіта, м. Дніпро

Серед дітей у класі 85 см3:
І місце – Клещенко Артем, м. Глухів
ІІ місце – Сітак Данило, м. Ромни
ІІІ місце – Пономаренко Микола, м. Ромни

Серед дітей у класі Квадроцикли (хлопці):
І місце – Лебідь Максим, м. Суми
ІІ місце – Садовничий Олександр, м. Суми
ІІІ місце – Державецький Матвій, м. Суми

Серед дітей у класі Квадроцикли (дівчата):
І місце – Жук Віолета, м. Суми
ІІ місце – Валюхова Анастасія, м. Білопілля
ІІІ місце – Семішкур Евангеліна, м. Суми

Клас Підбайк:
І місце – Журбенко Іван, м. Харків
ІІ місце – Клопов Андрій, м. Суми;
ІІІ місце – Гейко Іван, с. Токарі

Клас Повітряне охолодження (125 см3)
І місце – Цибін Микола, м. Охтирка
ІІ місце – Зіненко Валерій, м. Охтирка

Клас Повітряне охолодження (до 500 см3)
І місце – Митюк Сергій, м. Охтирка
ІІ місце – Смірнов Олексій, м. Конотоп
ІІІ місце – Вербицький Олександр, м. Охтирка
Клас Жінки:
І місце – Зайцева Олена, м. Суми

Клас Аматор:
І місце – Юрченко Владислав, м. Прилуки
ІІ місце – Кучерявенко Денис, м. Охтирка.
ІІІ місце – Лотюк Олександр, с. Липова Долина

Клас Майстер:
І місце – Неруш Семен, м. Дніпро
ІІ місце – Пілецький Денис, м. Полтава
ІІІ місце – Жук Андрій, м. Ніжин

Клас ветерани І вікова група (45-50 р.):
І місце – Безсонов Андрій, м. Харків
ІІ місце – Самойленко Олександр, м. Полтава
ІІІ місце – Ефец Сергій, м. Суми

Клас ветерани ІІ вікова група (50-55 р.):
І місце – Петренко Віталій, м. Суми
ІІ місце – Пузанов Сергій, м. Добропілля
ІІІ місце – Масюк Ігор, м. Полтава

Клас ветерани ІІІ вікова група (55-60 р.):
І місце – Золотарьов Сергій, м. Харків
ІІ місце – Шевченко Сергій, м. Харків
ІІІ місце – Молтянов Володимир, м. Ромни

Клас Екіпаж (коляски):
І місце – Шафар Валерій, Шафар Вадим, м. Валки
ІІ місце – Половко Андрій, Хлистюк Марія, м. Харків
ІІІ місце – Таран Олександр, м. Полтава, Кравченко Роман, м. Охтирка.

Клас Екіпаж-повітря (коляски):
І місце – Мазій Олександр, м. Красноград, Морозов Дмитро, м. Валки

Міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ вручив всім переможцям змагань грамоти, кубки та медалі.


 

Зворотній зв`язок
Бажаєш стати студентом Охтирського коледжу СНАУ



Календар
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031