Сумська обл., м. Охтирка, вул. Сумська (Фрунзе),46 Тел.(факс): (05446)2-20-66

Головне меню

Підготовчі курси 2017

День Святого Валентина у коледжі!

Це свято, без сумніву, вже набуло всеохоплюючого характеру і зайняло значне місце і в нашій країні. І це не дивно, адже як можна залишитися байдужим до такої ніжної і романтичної традиції дарувати в цей день любов, тепло, турботу і ласку коханій людині?

Студентська молодь коледжу не залишилась осторонь цієї традиції: усі бажаючі проявили активність і з задоволенням залучились до акції «Подаруй валентинку!», яка відбулася 14 лютого. Організаторами акції були: соціального педагог Зінченко В.В., голова студентської ради Дудник В., голова студентської профспілки Сокиркіна К.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Протягом тижня у фойє центрального корпусу працювала «Пошта закоханих», студенти кидали «валентинки» до скриньки, а потім «поштарі» розносили ці «валентинки» своїм адресатам. За давньою традицією, саме валентинки вважаються обов’язковим і невід’ємним атрибутом цього свята. Вони були різні за кольором, розміром, формою, але найважливіше – це зміст листівки – теплі і щирі слова кохання, які написані в ній.

Студенти з задоволенням прийняли участь в акції, адже не кожного дня видається можливість в такий спосіб подарувати позитивні емоції своїм одногрупникам та викладачам, виразити свої почуття.

Сюрпризом для студентів стало привітання з Днем Янгола для Ільєнко Валентини, Шпонарської Валентини, Фісько Валентини, Спасьонова Валентина, Чайки Валентина, а також для закоханих студентських пар.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Бажаєш стати студентом Охтирського коледжу СНАУВересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930