Сумська обл., м. Охтирка вул. Сумська (Фрунзе), 46, Тел.(факс): (05446)2-20-66
Пошук
Головне меню
Ми в соціальних мережах

ЦМК спеціальних дисциплін спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання АПВ»

Склад

Удосконалення інформатизації освітнього процесу як головної умови підвищення навчальної мотивації студентів при вивченні спеціальних дисциплін

ПІП

Категорія

Дисципіни

Освіта

Дараган Вячеслав Миколайович

голова ЦМК, викладач,

Машини і обладнання для тваринництва, Машини та обладнання для переробки с/г продукції

Харківський державний технічний університет с/г, 1996 р., «Механізація с/г», інженер-механік, аспірантура, 1999 р.

Домашенко Володимир Вікторович

вища

Технічний сервіс в АПК

Сумський національний аграрний університет, 2003 р., «Механізація сільського господарства», інженер-механік
Національний університет біоресурсів і природокористування України, 2010 р., «Професійне навчання», інженер-педагог

Хоменко Микола Петрович

вища

Ремонт машин та обладнання

Харківський інститут мехінізації та електрифікації сільського господарства

Свищов Микола Михайдович

вища, викладач-методист

Експлуатація машин та обладнання

Московський інститут інженерів с/г виробництва ім.В.П.Горячкіна, 1968 р., «Механізація процесів с/г виробництва-експлуатація, ремонт тракторів, автомобілів і с/г машин», інженер-механік с/г
Української ордена Трудового Червоного Прапора с.-г. академія, 1973 р., «Механізація с.-г», викладач с/г технікумів і шкіл

Фалькова Людмила Семенівна

вища, викладач-методист

Основи агрономії, Основи тваринництва

Курський с/г інститут ім.проф.І.І.Іванова, 1977р., «Захист рослин», агроном по захисту рослин
Української ордена Трудового Червоного Прапора с.-г. академія, 1981 р., «Агрономія», викладач с/г технікумів і шкіл по агрономічних предметах

Рєзнік Вячеслав Вікторович

перша

Правила дорожнього руху,Основи керування автомобілем і безпека руху

Харківський автомобільно-дорожній інститут, 1992 р., «Експлуатація автомобільного транспорту», інженер з експлуатації автомобільного транспорту

Чут Оксана Володимирівна

перша

Ремонт машин та обладнання, Технічна творчість

Харківська національна академія міського господарства, 2004 р., «Теплогазопостачання і вентиляція», інженер-технолог
Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, 2013 р., «Педагогіка вищої школи», викладач університетів та вищих навальних закладів

Хмара Сергій Олександрович

спеціаліст

Сільськогосподарські машини

Сумський національний аграрний університет, 2014 р., «Механізація сільського господарства», інженер-механік

Новини

 


ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ЦИКЛОВУ МЕТОДИЧНУ КОМІСІЮ

Зміст роботи ЦМК спеціальних дисциплін відділення «Експлуатація та ремонт машин і обладнання АПВ» визначається з урахуванням загальної методичної проблеми та конкретних завдань, що стоять перед навчальним закладом, і здійснюється за такими напрямами та термінами їх виконання:
1. Забезпечення виконання навчальних планів і навчальних програм дисциплін – протягом поточного навчального року.
2. Розгляд, обговорення та затвердження планів роботи циклової комісії, навчальних програм, робочих навчальних програм, навчальних планів, робочих навчальних планів, індивідуальних робочих планів викла¬дачів, планів роботи навчальних кабінетів (лабораторій), клубів за інтере¬сами, предметних гуртків та іншої документації, необхідної для проведення навчального процесу, – до 5 вересня поточного навчального року.
3. Розробка й обговорення навчально-методичних комплексів дисциплін – до 30 вересня поточного навчального року.
4. Поповнення навчально-методичних комплексів – протягом поточ¬ного навчального року.
5. Своєчасне внесення змін і доповнень до робочих навчальних програм дисциплін – до 5 вересня поточного навчального року.
6. Розробка та впровадження в навчальний процес заходів, спрямованих на забезпечення якісної підготовки фахівців і чіткої організації навчального процесу – протягом поточного навчального року.
7. Розробка методик викладання навчальних дисциплін циклової комісії, проведення лекційних, практичних, лабораторних, семінарських занять, навчальної та виробничої практик, курсових і дипломних робіт (проектів) – протягом поточного навчального року.
8. Розробка і впровадження в дію заходів з питань удосконалення практичної підготовки студентів, вивчення та поширення досвіду роботи викладачів, надання допомоги викладачам-початківцям в оволодінні педагогічною майстерністю – протягом поточного навчального року.
9. Розробка методик, застосування комп’ютерних та інших сучасних і інноваційних технологій у навчальному процесі – протягом поточного навчального року.
10. Розгляд й обговорення підготовлених підручників, навчальних посібників, навчально-методичної літератури, навчальних програм дисциплін, методичних розробок, статей, складання на них відгуків, рецензій – протягом поточного навчального року.
11. Підготовка, розгляд й обговорення екзаменаційних матеріалів для проведення семестрових іспитів і державної атестації студентів, тематики та змісту курсових і дипломних робіт (проектів), завдань для контрольних комплексних робіт, завдань для залишкового зрізу знань та іншої методичної документації для контролю знань студентів – до 30 жовтня поточного навчального року.
12. Підготовка, розгляд й обговорення екзаменаційних матеріалів для проведення вступних іспитів – до 30 червня поточного навчального року.
13. Проведення педагогічних експериментів з питань педагогіки та методики викладання – протягом поточного навчального року.
14. Контроль та аналіз знань студентів, контроль об’єктивного оціню¬вання знань студентів викладачами – протягом поточного навчального року.
15. Самоаналіз педагогічного працівника, його звіт та виконання індивідуального плану роботи викладача – до 20 червня поточного навчаль-ного року.
16. Розгляд кандидатур викладачів щодо атестації педагогічних працівників (чергової та позачергової)- до 30 вересня поточного навчаль¬ного року.
17. Розгляд особистих справ молодих викладачів – протягом вересня поточного навчального року.
18. Керівництво дослідною та науковою роботою; технічною творчістю студентів – протягом поточного навчального року.
19. Організація самостійної та індивідуальної роботи студентів ¬протягом поточного навчального року.
20. Організація та проведення науково-практичних конференцій, олімпіад, вікторин, конкурсів, виставок творчих робіт студентів тощо – згідно з графіком проведення.
21. Організація індивідуальної роботи з обдарованими студентами¬ згідно з графіком роботи з обдарованими студентами.
22. Проведення профорієнтаційної роботи (відвідування шкіл міста та регіону, день “відкритих дверей”, тижні циклових комісій, інші заходи)¬ згідно плану роботи навчального закладу.
23. Організація підвищення кваліфікації викладачів – згідно з графіком (один раз на п’ять років при проходженні чергової атестації).
24. Участь викладачів у професійних конкурсах “Кращий викладач року”, “Кращий куратор року” – один раз на п’ять років.
25. Участь у виховній роботі студентів – згідно з планом виховної роботи на поточний навчальний рік.
26. Звіт роботи циклової комісії та пропозиції щодо удосконалення навчально-виховного процесу та роботи адміністрації за минулий навчальний рік – до 25 червня поточного навчального року.

Зворотній зв`язок
Бажаєш стати студентом Охтирського коледжу СНАУКалендар
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930