Сумська обл., м. Охтирка вул. Сумська (Фрунзе), 46, Тел.(факс): (05446)2-20-66
Пошук
Головне меню
Ми в соціальних мережах

ЦМК фізичного виховання та Захисту Вітчизни

Використання інтерактивних методик на заняттях з фізичного виховання для формування в студентів знань з фізкультурно-спортивної діяльності та вміння використовувати їх для збереження та поліпшення здоров`я.

Склад:

ПІП

Посада

Категорія

Дисципліна

Освіта

Дараган Людмила Павлівна

голова ЦМК, викладач

вища

Фізична культура, Фізичне виховання

ХДІФК, 1999р., викладач ФВ

Тюков Сергій Миколайович

викладач

вища

Фізична культура, Фізичне виховання

ХДПУ ім.. Г.С. Сковороди,1987р.,  вчитель ФК

Нестеренко Вячеслав Юрійович

викладач

вища

Фізична культура, Фізичне виховання

СумДПУ ім.. А.С. Макаренка,2003р.,  вчитель ФК і валеології

Колесник Микола Миколайович

викладач

перша

Захист Вітчизни, Безпека життєдіяльності

СВАКУ ім.. Фрунзе, 1980р., офіцер, інженер з експлуатації арт. озброєння, 1980р.

Качайло Олена Миколаївна

викладач

спеціаліст

Захист Вітчизни

СумДПУ ім.. А.С. Макаренка, 2007р., вчитель ФК і валеології

Новини

 

ПОЛОЖЕННЯ

про циклову методичну комісію

 

Зміст роботи ЦМК фізичного виховання та Захисту Вітчизни визначається з урахуванням загальної методичної проблеми та конкретних завдань, що стоять перед навчальним закладом, і здійснюється за такими напрямами та термінами їх виконання:

 1. Забезпечення виконання навчальних планів і навчальних програм дисциплін – протягом поточного навчального року.
 2. Розгляд, обговорення та затвердження планів роботи циклової комісії, навчальних програм, робочих навчальних програм, навчальних планів, робочих навчальних планів, індивідуальних робочих планів викла­дачів, планів роботи навчальних кабінетів (лабораторій), клубів за інтере­сами, предметних гуртків та іншої документації, необхідної для проведення навчального процесу, – до 5 вересня поточного навчального року.
 3. Розробка й обговорення навчально-методичних комплексів дисциплін – до 30 вересня поточного навчального року.
 4. Поповнення навчально-методичних комплексів – протягом поточ­ного навчального року.
 5. Своєчасне внесення змін і доповнень до робочих навчальних програм дисциплін – до 5 вересня поточного навчального року.
 6. Розробка та впровадження в навчальний процес заходів, спрямованих на забезпечення якісної підготовки фахівців і чіткої організації навчального процесу – протягом поточного навчального року.
 7. Розробка методик викладання навчальних дисциплін циклової комісії, проведення лекційних, практичних, лабораторних, семінарських занять, навчальної та виробничої практик, курсових і дипломних робіт (проектів) – протягом поточного навчального року.
 8. Розробка і впровадження в дію заходів з питань удосконалення практичної підготовки студентів, вивчення та поширення досвіду роботи викладачів, надання допомоги викладачам-початківцям в оволодінні педагогічною майстерністю – протягом поточного навчального року.
 9. Розробка методик, застосування комп’ютерних та інших сучасних і інноваційних технологій у навчальному процесі – протягом поточного навчального року.
 10. Розгляд й обговорення підготовлених підручників, навчальних посібників, навчально-методичної літератури, навчальних програм дисциплін, методичних розробок, статей, складання на них відгуків, рецензій – протягом поточного навчального року.
 11. Підготовка, розгляд й обговорення екзаменаційних матеріалів для проведення семестрових іспитів і державної атестації студентів, тематики та змісту курсових і дипломних робіт (проектів), завдань для контрольних комплексних робіт, завдань для залишкового зрізу знань та іншої методичної документації для контролю знань студентів – до 30 жовтня поточного навчального року.
 12. Підготовка, розгляд й обговорення екзаменаційних матеріалів для проведення вступних іспитів – до 30 червня поточного навчального року.
 13. Проведення педагогічних експериментів з питань педагогіки та методики викладання – протягом поточного навчального року.
 14. Контроль та аналіз знань студентів, контроль об’єктивного оціню­вання знань студентів викладачами – протягом поточного навчального року.
 15. Самоаналіз педагогічного працівника, його звіт та виконання індивідуального плану роботи викладача – до 20 червня поточного навчаль­ного року.
 16. Розгляд кандидатур викладачів щодо атестації педагогічних працівників (чергової та позачергової)- до 30 вересня поточного навчаль­ного року.
 17. Розгляд особистих справ молодих викладачів – протягом вересня поточного навчального року.
 18. Керівництво дослідною та науковою роботою; технічною творчістю студентів – протягом поточного навчального року.
 19. Організація самостійної та індивідуальної роботи студентів ­протягом поточного навчального року.
 20. Організація та проведення науково-практичних конференцій, олімпіад, вікторин, конкурсів, виставок творчих робіт студентів тощо – згідно з графіком проведення.
 21. Організація індивідуальної роботи з обдарованими студентами­ згідно з графіком роботи з обдарованими студентами.
 22. Проведення профорієнтаційної роботи (відвідування шкіл міста та регіону, день “відкритих дверей”, тижні циклових комісій, інші заходи)­ згідно плану роботи навчального закладу.
 23. Організація підвищення кваліфікації викладачів – згідно  з графіком (один раз на п’ять років при проходженні чергової атестації).
 24. Участь викладачів у професійних конкурсах “Кращий викладач року”, “Кращий куратор року” – один раз на п’ять років.
 25. Участь у виховній роботі студентів – згідно з планом виховної роботи на поточний навчальний рік.

Звіт роботи циклової комісії та пропозиції щодо удосконалення навчально-виховного процесу та роботи адміністрації за минулий навчальний рік – до      25 червня поточного навчального року

Зворотній зв`язок
Бажаєш стати студентом Охтирського коледжу СНАУКалендар
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930